O mně

Kdo jsem, odkud kráčím a kam směřuji?

Jmenuji se Lucie Brůnová a v životě hledám příležitosti k uplatnění touhy po zkrášlení světa kolem mě.
Do vínku mi byly dány geny spisovatelské, ráda tedy skládám texty, k nim patří hudba, k hudbě tanec a od tance už je jen krůček ke sdílení radosti ze života a temperamentu z jedné strany mé italské rodové linie. A z druhé strany mé slovanské kořeny ve mě zanechaly úctu k zemi, řemeslu a tradicím.
Na jaře roku 2001 jsem se pustila do učení květinářského oboru.
Navštěvovala jsem seminář s výukou Sogetsu Ikebany. Spolupracovala jsem s reklamní agenturou. Učila se od mistrů.
Postupně jsem se zasvěcovala do oboru zahradnictví a objevovala radost z tvoření ze všech materiálů.
Na podzim roku 2016 jsem se rozhodla otevřít květinářství s jedinou myšlenkou: „Dostat k lidem krásu přírody“
Mým záměrem je neskončit u malého místního obchůdku a e-shopu pro rozvoz květin. Ale vybudovat takové prostředí, kde se lidé mohou scházet, sdílet svůj čas se svojí rodinou, sousedy a objevovat nová přátelství.
Místo kde se můžete učit tradiční řemesla, tvořivě žít a na chvilku zapomenout na všední život. Místo kde můžete formou dílen a kurzů radostně objevovat své talenty, prožívat úspěchy a z případných neúspěchu se učit.


A tak jsem tady a všude. A dělám co mě baví. Mám ráda své zákazníky a mohu říci, že to nejsou jen obyčejní lidé, ale výjimeční lidé, kteří nakupují květiny se stejnou láskou s jakou jim je vážu a prodávám.


Moje volba je floristika, ale budu ráda když se ke mě přidají další, kteří pracují i s jinými materiály jako je keramika, kámen, dřevo, sklo, kov a jiné.
Ti kdo rádi učí druhé tančit, hrát a zpívat, malovat, šít, vyrábět šperky, fotit, programovat a mnohé jiné, jsou vítáni!


A samozřejmě budeme rádi i za sponzorské dary, nebo rady.
Neb soucitně podporujeme slabší, především malé děti, aby dostali možnost objevit své nadání a starší lidi, aby se necítili odstrčeni od společnosti jako nepotřební.

Jednoduše proto, že bez ohledu na to jak hluboko do kapsy máme a kterou zkušeností oplýváme, jsme si všichni rovni.